Eind dit jaar is het zover: Velthuizen Keukens & Badkamers! De plannen lagen er al een paar maanden, of eigenlijk al een paar jaar, maar ze zijn eindelijk concreet geworden. Vanaf 1 november 2024 helpen wij je graag met de realisatie van jouw droomwoning. Niet alleen meer met jouw prachtige keuken, droominterieur of grondige verbouwing, maar óók met jouw schitterende badkamer.
In dit blog houden we je op de hoogte van de ontwikkeling van onze badkamertak. We nemen je mee vanaf het moment dat we met het team aan onze badkamerdroom zijn gaan werken, begin 2024. We laten je onder andere zien hoe we 450 vierkante meter aan badkamershowroom gaan plaatsen, wat het nieuwe logo wordt, en alles daaromheen tot het moment van de opening in november 2024. Veel lees- en kijkplezier!
Finishing touch | 24 oktober 2024
Het is bijna 2 november! Er komen steeds meer vinkjes op de to-do lijst, de afwerking zit ‘m nu echt in de details. De meeste badkamers zijn voorzien van de juiste styling, dit zorgt ervoor dat de sfeer in de showroom steeds warmer aanvoelt. Het coaten van de vloer is volgende week aan de beurt en de grote schoonmaak staat ook op de planning. Inmiddels is ook de buiten signing aangepast, op de gevel is nu duidelijk te zien dat wij je graag helpen met zowel een droomkeuken als een badkamer.
Voor volgende week staat ook de livegang van de nieuwe website gepland én de oplevering van de bedrijfsvideo. Een spannende week, er staat veel te gebeuren. Wij nemen je graag mee, blijf ons volgen zodat je op de hoogte blijft!
Grote stappen | 3 oktober 2024
Het is fantastisch om te zien hoe de badkamer showroom dagelijks steeds meer vorm krijgt. Door het plaatsen van de badkamermeubels en kranen krijgen de badkamers hun uiteindelijke uitstraling. We werken toe naar de afronding! Ook de schilders hebben de afgelopen weken keihard gewerkt en zijn nu bezig met de laatste werkzaamheden.
Achter de schermen gaan de ontwikkelingen eveneens in hoog tempo door. We bouwen een compleet nieuwe website, terwijl de salesafdeling en een deel van de aftersales diverse trainingen volgen van badkamerleveranciers. Daarnaast wordt de Velthuizen-klantreis volledig uitgeplozen en onder de loep genomen.
Gouden lijmkam | 27 september 2024
Met nog 35 dagen tot en met de opening van de badkamer showroom, werken we keihard aan de finishing touch. Het mooie zichtwerk is nu aan de beurt. Inmiddels is de verlichting in de showroom afgerond en zijn alle badkamers gevoegd. Het tegelen en voegen van alle badkamers was een gigantische klus. Wekenlang hebben Roy, Sander en Gerard op hun knieën doorgebracht, die gouden lijmkam die ze hiermee in de wacht sleepten is dan ook dik verdiend!
Nu is het tijd dat alle badkamermeubels geplaatst gaan worden. Alle muren krijgen een kleur die past bij de sfeer van de 13 verschillende badkamerstijlen. Daarmee krijgt elke badkamer steeds meer de uitstraling zoals bedoeld tijdens het ontwerp. Mooi om te zien!
Tegelklus klaar | 12 september 2024
Er is weer veel gebeurd! Afgelopen week is de laatste van de 13 badkamers betegeld. Een flinke klus, waar met name Roy, Sander en Gerard erg druk mee zijn geweest. Het voegwerk is het laatste stuk dat het echt afmaakt. Verder zijn alle wanden die geschilderd moeten worden, voorbereid, en dit gaat de komende weken gebeuren. Ook is inmiddels een begin gemaakt met de verlichting. Het resultaat hiervan is prachtig; de ruimtes ‘komen tot leven’ en krijgen steeds meer sfeer.
Tegeltjes aan de wand | 27 augustus 2024
Waar de vorige update vooral in het teken stond van kilometers maken met hout, gaat het nu over kilometers maken met tegels. Het is een flinke klus: 13 badkamers, elk met een unieke uitstraling qua tegels. Van grote platen met prachtige marmerstructuur, mozaïek, hexagonvormige tegels tot schattige roze tegeltjes. Van alles komt voorbij en geeft steeds meer sfeer aan de badkamershowroom.
Het unieke van deze verbouwing is dat vrijwel alles door onze eigen mensen wordt uitgevoerd. Dit betekent veel overleg en denkwerk, maar vooral ook — en dat is het allermooiste — een prachtige oefening in de praktijk. Verrassingen worden onderling getackeld en opgelost, wat goed is voor zowel de teambuilding als de planning!
Meters maken | 1 augustus 2024
Afgelopen week stond in het teken van meters maken. Onze eigen monteurs hebben kilometers hout tegen de wanden geschroefd om de kooien, zoals wij de verschillende badkamerruimtes noemen, te realiseren. Met de dag krijgt de badkamershowroom meer vorm en daarmee ontstaat er een beter beeld hoe de ruimtes exact ingedeeld gaan worden. Zo komen er naast 13 badkameropstellingen, ook een fantastische inspiratieruimte én een themakamer.
Ook is inmiddels de doorgang gemaakt tussen de keuken- en badkamershowroom. We hebben de doorgang nog even verstopt, maar binnenkort zullen we ervoor zorgen dat er vanuit de keukenshowroom een sneak peek is naar de nieuwe badkamershowroom!
De verbouwing is begonnen! | 17 juni 2024
We zijn gestart! Afgelopen week is de verbouwing van de badkamershowroom begonnen. Inpandig is de muur opgetrokken tussen de Hubo en het nieuwe gedeelte waar de badkamers komen. Direct werd zichtbaar hoe royaal de showroom opgebouwd kan gaan worden. Aan de zijkant van ons pand zijn een viertal ramen gemaakt voor extra daglicht en inmiddels is het plafond zwart gespoten.